Domaće pobjede Hawksa i Grizzliesa, San Antonio došao do breaka
907

NBA

0

U drugoj utakmici prvog kruga doigravanja između Atlanta Hawksa i Brooklyn Netsa domaćini su došli i do druge pobjede, ovaj put sa 96:91.

Izgledalo je sredimo zadnje četvrtine da su Hawksi riješili susret, ali su Netsi u zadnjoj minuti bili na samo poen zaostatka. U završnim napadima mirniju su bili igrači prve ekipe Istoka, a Deron Williams je desetak sekundi prije kraja promašio šut za mogući produžetak.

Millsap je ubacio 19 poena za Atlantu, 17 je dodao Korver, 16 Teague, a 14 poena i 13 skokova učinak je Horforda. Bogdanović se kod Netsa zaustavio na osam poena (šut 3/9, za tricu 2/6). Najbolji kod gostiju je bio Jarrett Jack s 23 poena, 20 je ubacio Lopez, a 19 Joe Johnson.

Prvaci San Antonio Spursi su izjednačili u seriji protiv Los Angeles Clippersa, do gostujućeg "breaka" došli su nakon produžetka, na kraju je završilo 111:107. Tim Duncan je bio odličan s 28 poena i 11 skokova, 23 je ubacio Kawhi Leonard, a 18 Patrick Mills, koji je anulirao loš učinak Parkera. Francuz je imao šut iz igre 0/6, ubacio je tek jedan poen i podijelio pet asistencija.

Blake Griffin je upisao triple-double kod Clippersa, ubacio je 29 poena uz 12 skokova i 11 asistencija. Chris Paul se zaustavio na 21 poenu, uz osam asistencija i sedam skokova, a Jordan je zabio 20 poena uz 15 skokova.

Memphis je, poveo 2-0 protiv Portlanda, s rutinskih 97:82 Blazersi su bili nemoćni u drugoj utakmici. Grizzliese su sa po 18 poena predvodili Lee i Conley, 15 je ubacio Marc Gasol, a po deset Randolph (deset skokova) i Beno Udrih. LaMarcus Aldridge sa 24 poena i 14 skokova je bio najbolji kod Portlanda, Lillard je ubacio 18, a Batum 11 poena.