907
Potterse umalo koštao veliki Begovićev kiks, drama na dnu Premiershipa

Premier liga

0

Asmir Begović nije se proslavio na samom početku utakmice Stoke Cityja i Sunderlanda. Reprezentativac BiH teško je kiksao već u prvoj minuti utakmice loše reagiravši kod jednog ubačaja Sunderlanda s lijeve strane tako što mu je lopta ispala iz ruke.

U pokušaju da odbijenu loptu ponovo uhvati, Connor Wickham ju je provukao Begoviću kroz ruke i lakoćom matirao Stokeovog vratara za vodstvo 1:0.

Begoviću pogrešku ispravio je Charlie Adam zabivši za izjednačenje u 27. minuti. Ovaj meč na Brittaniji okončan je upravo ovim rezultatom - 1:1.

Liverpool je još jednom razočarao svoje fanove remiziravši kod WBA (0:0), dok su QPR i West Ham također odigrali bez golova.

Golom Vardyja Leicester je slavio kod direktnog konkurenta za opstanak Burnleyja, te pobjegao iz zone ispadanja.

N'Doye je s dva gola potopio Crystal Palace u gostima za vrijedan trijumf Hulla od 2:0, dok je Swansea također slavio kao gost, kod ekipe Newcastlea (3:2).

Posljednji meč dana igraju Manchester City i Aston Villa.