907
Icardi riješio derbi, Pjanić upisao asistenciju, Garciju čeka otkaz?

SERIE A

0

Inter je nanio Romi četvrti ovosezonski poraz i možda čak koštao posla trenera Vučice Rudija Garciju.

Roma igra katastrofalno u 2015. godini (četiri pobjede i deset remija u Seriji A), a novi udarac zadali su im nerazzurri, koji su slavili sa 2-1 na Giuseppe Meazzi.

Hernanes je postigao lijep pogodak za vodstvo domaćih u 15. minuti, a izjednačenje Vučici donio je Radja Nainggolan. Belgijanac je pogodio preciznim prizemnim udarcem nakon što ga je krasno uposlio Miralem Pjanić.

Iako ni Inter ne briljira u ovoj sezoni, ipak su se koliko-toliko probudili u posljednje vrijeme, a ponajbolji fudbaler kluba Mauro Icardi iskoristio je dodavanje Podolskog i pored Manolasa matirao De Sanctisa u 88. minuti. Pjanić je igrao do 78. minute...

Roma će ostati na 3. mjestu, ali će Napoli sutra imati priliku približiti im se na samo dva boda, dok je Inter napredovao dvije pozicije i sada je osma ekipa na tabeli.