Senzacija u Firenci: Duje Čop razbio Fiorentinu
907

SERIE A

0

Fiorentina je, barem na papiru, slovila za velikog favorita u duelu sa Cagliarijem, jer gosti nisu znali za pobjedu već 11 utakmica u nizu u kojih su imali čak devet poraza. No, Duje Čop se pobrinuo za senzaciju kola u Serie A, jer Cagliari je 3:1 pobijedio viole na gostovanju.

Hrvatski reprezentativac zabio je u osmoj minuti. Diego Farias odlično je uočio samog Čopa, a kojem nije bilo teško zabiti iz blizine. To mu je drugi gol od kada je došao u Cagliari.

Mohamed Salah (24. minuta) i Alessandro Diamanti (45.) propustili su velike prilike za poravnanje, a obojica su gađala tik uz desnu vratnicu.

Ljubičasti su pokušavali na sve načine ne bi li izjednačili, a onda je, u 59. minuti, Duje Čop zabio još jedan. Lijepo se 'prošetao' odbranom domaće momčadi, a onda je, kada je izbio sam na golmana, lako zabio.

Gilardino je u 74. minuti zabio za nadu domaćina, međutim ništa od preokreta jer je Farias zabio u sudijskoj nadoknadi za konačnih 3:1.