GOTOVO JE: Messi donio pobjedu za novu titulu prvaka Španije
907

PRIMERA

0

Barcelona je poslije današnje pobjede protiv Atletico Madrida prvak Španije.

Katalonci su na krilima sjajnog Messija osvojili Madrid i u posljednjoj utakmici na Camp Nou fešta je zagarantovana.

Real Madridu nije pomogla ni pobjeda protiv Espanyola od 1:4, a utakmicu je obilježio Cristiano Ronaldo sa nova tri pogotka. Još jedan je dodao Marcelo.

Iznenađenje dana svakako je Valencija koja na svom terenu nije pobijedila Celtu Vigu. Gosti su ranim golom Hernandeza poveli sa 0:1, da bi sjajni štoper Otamendi samo poravnao rezultat, ali za Šišmiše nedovoljno za pobjedu.

Sevilla je preokretom savladala Alemriu nakon sjajnog preokreta. Gosti su poveli u 30 minuti golom Bifoume, da bi golovima Iborre u 65. i 71. minuti Sevilla ostvari veoma važnu pobjedu i u posljednjem kolu imat će priliku da završe kao četvrtoplasirani.