Golijada na Velodromu: Marseille i Monaco završili bez pobjednika
907

LIGUE 1

0

Šest golova viđeno je na Velodromu u zadnjoj utakmici 15. kola francuske Ligue 1.

Marseille i Monaco su odigrali spektakularnu utakmicu koja je završena rezultatom 3:3. Alessandrini dovodi domaćina u vodstvo u 12. minuti igre, ali su do odlaska na odmor "Kneževi" napravili preokret. Prvo je Toure izjednačio na 1:1 u 18. minutu meča, a isti igrač je postigao drugi gol šest minuta prije kraja prvog poluvremena.

Nakon nekoliko minuta igre u nastavku Batshuayi an asistenciju Rekika donosi novo izjednačenje, a do kraja meča viđen je još po jedan gol na obje strane. Coentrao je u 72. minutu donio vodstvo Monacu, a konačan rezultat postavlja N'Koudou na asistenciju Ocamposa deset minuta kasnije, za konačnih Marseille - Monaco 3:3.

Marseille se nalazi na 11. mjestu Ligue 1 sa 19 bodova, dok je Monaco 7. sa 24 osvojena boda.