Crna Gora namučila Tursku, Ukrajina u golijadi bolja od Rumunije
907

PRIJATELJSKI MEČ

0

Nekoliko prijateljskih utakmica je obilježilo nedjeljni raspored, kako u sklopu priprema za Euro tako i za tek nadolazeće kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.

Turska je pred domaćim gledateljima tek u sudijskoj nadoknadi s 1:0 uspjela savladati Crnu Goru, koja je selektoru Fatihu Terimu i njegovim izabranicima trebala 'glumiti Hrvatsku', s kojom Turska otvara turnir u Francuskoj.

Razočarali su domaće navijače turski igrači, no popravak imaju već 5. 6. kada igraju protiv Slovenije u drugom dijelu priprema za Hrvatsku, koju u turskom taboru smatraju ključnom utakmicom za plasman u drugi krug. U doslovno zadnjim sekundama pete minute sudijske nadoknade zabio je Topal za pobjedu Turske.

Ukrajina je u golijadi u Torinu savladala Rumuniju. Završilo je 4:3, a zanimljivo je da su svih sedam golova zabili različiti strijelci. Ukrajina je od 59. minute vodila 4:1, no Rumunija je u 84. smanjila na 3:4, ali do kraja utakmice nije stigla i izjednačiti.