Sjajan debi Pjanića: Asistencija u pobjedi nad Tottenhamom
907

AUSTRALIJA

0

Nakon poraza u prvoj utakmici u Australiji od Melbournea, Juventus je ipak uspješniji bio u drugom nastupu. U Melbourneu su s 2:1 pobijedili Tottenham.

Stara dama je pobjedu osigurala u prvih 15 minuta utakmice kada su zabili oba gola. U 6. minuti iz blizine je za 1:0 zabio Dybala, a u 14. je nakon asistencije Pjanića pogodio Benatia. U 53. minuti Pjanić je imao lijepu priliku da zabije na debiju, ali promašio je.

Spursi su do kraja tek preko Lamele u 67. minuti uspjeli smanjiti na 2:1. U 90. minuti imali su veliku priliku za izjednačenje, ali je udarac Harrisona sjajno obranio Neto.

Miralem Pjanić u debiju je igrao do 68. minute. Mario Mandžukić i Marko Pjaca još uvijek su na odmoru pa ne konkuriraju za tim.