Liverpool deklasirao Hull, City stigao do šeste pobjede
907

EVERTON UBILJEŽIO PRVI PORAZ

0

Manchester City upisao je šestu pobjedu u šest odigranih kola Premier lige. Danas su Građani kao gosti pobijedili Swansea s 3:1.

Namučio se tim Pepa Guardiola u ovom meču. Iako su poveli golom Aguera nakon devet minuta, Llorente je pogodio za 1:1 u 13. i ovaj rezultat se zadržaos ve do 65. minute. Dosuđen je penal za goste, Aguero je precizan za 2:1, da bi u 77. minuti posao u ovom meču završio Sterling za konačnih 3:1.

Prvi poraz ove sezone doživio je Everton. Izgubili su od Bournemoutha s 1:0 golom Stanislasa.

Liverpool je na Anfieldu deklasirao Hull s 5:1. Golman gostiju Marshall je torpedovan i Redsi su stigli Everton po broju bodova.

Tottenham je golovima Sona pobijedio Midddlesbrough na gostovanju s 2:1, Sunderland je poražen od Crystal Palacea (2:3), iako su imali vodstvo od 2:0, a Stoke je remizirao protiv WBA (1:1).