Ne pomaže ni Džeko, ni vremešni Totti, ni novi penal: Roma...
907
Ne pomaže ni Džeko, ni vremešni Totti, ni novi penal: Roma pregažena u Torinu

PRESUDIO IM BIVŠI IGRAČ

0

Današnji program italijanske Serije A otvoren je derbijem Torina i Rome, a gledaoci su mogli uživati u utakmici sa velikim brojem pogodaka.

Potpuno neočekivano, Torino je zabilježio veoma laganu pobjedu, i to rezultatom 3:1, a bh. reprezentativac Edin Džeko je odigrao svih 90 minuta susreta, no ovaj put ni on nije mogao pomoći.

Domaći su poveli golom sjajnog Andree Belottija već u 8. minuti, a onda je sa dva gola na scenu stupio bivši fudbaler Rome Iago Falque koji u Rimu nije dobio adekvatnu priliku, pa je postigao dva pogotka za tačku na ovaj susret.

Za Romu je jedini pogodak postigao veteran Francesco Totti, ponovo sa bijele tačke, što je, vjerovali ili ne, sedmi penal za Romu u svim takmičenjima ove sezone.