Četvrti vezani trijumf Liverpoola i na teškom gostovanju na...
907
Četvrti vezani trijumf Liverpoola i na teškom gostovanju na Libertyju

PREOKRET REDSA

0

Završen je prvi meč subotnjeg dijela programa u engleskoj Premier ligi, a Liverpool je došao do nove pobjede.

Četvrti trijumf u Premier ligi uzastopno je Liverpool ostvario na teškom gostovanju na Libertyju kod Swanseaja. Konačan rezultat je glasio 1:2, a gosti su slavili nakon teško izborenog preokreta.

Domaći su već u osmoj minuti poveli preko Leroya Fera koji je pogodio nakon gužve u šesnaestercu gostiju. Ipak, u drugom poluvremenu mnogo bolja igra Liverpoola koji je izjednačio golom Roberta Firmina na samom otvaranju. U 83. minuti nespretna reakcija odbrane domaćih, Barrow je napravio penal, a James Milner ponovo pogodio sa bijele tačke.

Tako je Liverpool nastavio sa spektakularnim partijama, te došao do nova tri boda i drugog mjesta na tabeli.