Lončari odolili na 'Old Traffordu': Kriza Uniteda nastavljena
907

PREMIERSHIP, 7. KOLO

0

Novi kiks Manchester Uniteda! U sedmom kolu Premier lige na "Old Traffordu" su odigrali 1:1 protiv Stoke Cityja, kojem je to tek treći bod sezone.

Vragovi su imali dominaciju, ali nula je na semaforu stajala do 69. minute kada je Martial sjajnim udarcem iskosa sa sedam, osam metara s lijeve strane pospremio loptu u suprotni ugao.

Ipak, u 82. minuti domaćine je šokirao Allen koji je natrčao na jednu odbijenu loptu od prečku i pospremio ju u praznu mrežu. Prethodno je slabo reagovao De Gea, kao i odbrana domaćih.

Imao je nakon toga United dvije velike prilike za pobjedu, ali Ibrahimoviću je u 86. minuti udarac zaustavio sjajni Grant, a Pogba je u 89. minuti glavom zatresao samo prečku.

United je trenutno šesti sa 13 bodova, dok je Stoke i dalje bez pobjede sa samo tri boda i pretposljednji je nakon nepotpunog sedmog kola.