Ibišević vodi Staru damu ka senzaciji, veliki povratak Borussije
907

BUNDESLIGA, 8. KOLO

0

U 8. kolu Bundeslige dortmundska Borussia spasila je bod kod Ingolstadta odigravši 3:3. Golovima Cohena u 6. i Lezcana u 24. minuti na odmor se otišlo s 2:0, Aubameyang je smanjio u 59., ali odmah u 60. Lezcano pogodio za 3.1.

Ramos je u 69. opet smanjio, na 3:2, a novi su poraz žuti izbjegli golom Pulisica u 90. minuti!

Hertha je povela protiv Kölna s 1:0 golom Vedada Ibiševića u 13. minuti, ali je Modeste izjednačio u 65. Ipak, Stark je u 74. donio pobjedu Herthi, koja drži korak s Bayernom na vrhu i senzacija je sezone u Bundesligi!

Hoffenheim je iznenađujuće pobijedio u Leverkusenu s 3:0. Demirbay je zabio u 15. minuti, a isti je igrač u šestoj minuti pobjegao domaćinu, pa ga je Volland zaustavio prekršajem za crveni karton! U 49. minuti Wagner je zabio za 0:2, dok je konačan rezultat postavio Zuber u 60. minuti.

Darmstadt je poveo protiv Wolfsburga s 1:0 golom Ben Hatire u 25. minuti, dvije minute nakon što je Wolfsburgov Bruma isključen. No, Mario Gomez je izjednačio u 60., da bi u 68. Kleinheisler opet doveo domaćina u vodstvo, a Sirigu u 76. pogodio i za 3:1. Bh. reprezentativac Mario Vrančić nije bio u kadru za ovaj meč.

Freiburg je pobijedio Augsburga s 2:1 golovima Philippa u 66. i Petersena u 78. minuti, dok je smanjio Halil Altintop u 84.

Bayern i Borussia (M) derbi igraju od 18.30 sati.