25. 02. 2017 - 19:52
Ako ste mislili da je start Delea Allija bio strašan,...
907
Ako ste mislili da je start Delea Allija bio strašan, pogledajte ovog divljaka iz Irske

0

Domaćini su vodili 2:0 kad je u 69. minuti za goste u igru ušao Graham Burke. Samo sedam minuta kasnije zabio je gol za 2:1, no u 79. minuti razbjesnio je gledatelje i protivničke igrače.

Iznerviran što je izgubio loptu, Burke je krvnički nasrnuo na protivničkog igrača dok je ovaj ležao na tlu. Uklizao mu je u rebra i koljenom mu skočio na leđa, a sudija mu je za to dao direktni crveni karton. Usput je uzrokovao i masovnu tučnjavu na travnjaku i na kraju je uz burne zvižduke ispraćen s terena.

Susret je završio rezultatom 2:1, a igrač Dundalka James McGrath nasreću je prošao bez težih ozljeda.