24. 05. 2017 - 15:25
KONJANICI PONOVO ONI STARI: Kelti treći put pognuli glave,...
907
KONJANICI PONOVO ONI STARI: Kelti treći put pognuli glave, Jamesa i družinu pobjeda dijeli od velikog finala!

Rasplet na Istoku

0

Kyrie Irving odigrao je sjajnu utakmicu, posebice drugo poluvrijeme u pobjedi Cleveland Cavaliersa nad Boston Celticsima rezultatom 112:99 u njihovom četvrtom međusobnom susretu.

Irving je ubacio 42 poena, LeBron James dodao je 34 i sada se Cavsi nalaze samo jednu pobjedu od finala sa Golden Stateom. Njihovog trećeg uzastopnog.

Irving je stisnuo zube i ostao na parketu iako je povrijedio zglob u trećoj četvrtini meča. James je vrlo rano ušao u problem sa tehničkim greškama, ali istakao se Irving koji je na kratko zamijenio vođu Cavsa i odigrao fantastičnu utakmicu. Kevin Love imao je double-double učinak od 17 poena i 17 skokova.

U redovima Bostona Avery Bradley je imao 19, a Jae Crowder 18 postignutih poena.