K. D.
0

Večeras je odigrano nekoliko prijateljskih susreta, među kojima su snage odmjerili Luksemburg i Turska, Ukrajina i latvija, te Slovačka i Češka.

Luksemburg - Turska 1:2
Turci su stigli prvi do vodstva, kada je Erding u 4. minuti zatresao mrežu Luksemburga. U 32. minuti Luksemburg stiže do izjednačenja preko Mutscha, da bi Calhanoglu u 87. minuti donio pobjedu Turskoj reprezentaciji.

Ukrajina - Latvija 1:1
Ukrajinska selekcija remizirala je sa selekcijom Latvije, a rezultat na kraju meča glasio je 1-1. Yarmolenko je postigao prvo gol na meču za Ukrajince u 35. minuti, da bi Latvijci na samom finišu utakmice u 92. minuti postigli pogodak vrijedan izjednačenja te nerješenog ishoda meča. Strijelac je bio Maksimenko.

Slovačka - Češka 1:0
Slovaci su upisali pobjedu protiv nekada svojih zemljaka, a jedini strijelac na utakmici bio je Duda koji je pogodio u 49. minuti utakmice.