13. 04. 2015 - 19:26
Ako ne mogu "starci" mogu mladi: Chelsejevi juniori osvojili...
907
FOTO GALERIJA
Mladi fudbaleri Chelseaja osvojili su juniorsko izdanje UEFA Lige prvaka, pošto su u finalu savladali na neutralnom terenu ekipu Shakhtara iz Donjecka sa 3:2.

PLAVCI SAVLADALI SHAKHTAR

Ako ne mogu "starci" mogu mladi: Chelsejevi juniori osvojili Ligu prvaka

0

Na prvi pogodak čekalo se svega sedam minuta, kada je mrežu Shakhtara zatresao Izi Brown, da bi u 30. minuta kasnije rezultat bio izjednačen zahvaljujući autogolu Kristensena.

Već na samom startu drugog dijela igre, u 47. minutu, prednost je povisio Dominick Solanke, a Easy Brown je nakon osam minuta postigao i svoj drugi pogodak.

Obratite pažnju na ovu dvojicu igrača, oni su tokom sezone već dobijali šansu i u seniorskom timu Chelseaja i Jose Mourinho ozbiljno računa na njih

Utješni gol za rudare postigao je Kovalenko.