Bilobrk spasio Široki u Banjoj Luci
907

Kup BiH

0

U prvim utakmicama polufinala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine u Sarajevu i Banjoj Luci nije bilo golova.

Olimpic i Zrinjski su danas na Otoci odigrali 0:0, a istim rezultatom završena je i večerašnja utakmica između Borca i Širokog Brijega.

Borac i Široki Brijeg odigrali su neriješeno (0:0) u prvom susretu polufinalanogometnog Kupa Bosne i Hercegovine.

Ove dvije ekipe tako su u svega pet dana odigrale dvije utakmice s identičnim rezultatom, no za razliku od prve, u ovoj je prikazan puno ljepši nogomet, i ono što najviše veseli navijače, ofanzivniji.

Široki je u provom poluvremenu bio bolja ekipa, a najbolju priliku da postignu gol imali su u 34. minuti kada Ivanković ne uspjeva iz izgledne šanse pogoditi gol Borca.

Domaćoni su konsolidovali redove u drugom dijelu igre i samo zahvaljujući sjajnom golmanu gostiju Luki Bilobrku nisu postigli pogodak. Bilobrk je branio sve, od pokušaja Stokića, Radinovića i Jovića.

Uzvratni susreti na programu su 29. aprila.