907

PREMIJER LIGA BIH

0

Borac i Radnik odigrali su posljednji današnji susret 24. kola Premijer lige BiH na Gradskom stadionu Banjoj Luci.

Iako je domaćin važio za velikog favorita u ovom meču, gosti su uspjeli otkinuti bod (1-1), a utisak je kako je Radnik zaslužio i više.

Već u 4. minuti, Elvir Koljić pogađa mrežu Radnika za vodstvo Borca. Izjednačenje je uslijedilo u 24. minuti, kada je Marko Obradović zabio na asistenciju Dine Beširevića.

Slađan Antić pogodio je stativu domaćeg gola nakon asistencije Mladena Žižovića u 76. minuti, a šest minuta kasnije Antić dodaje do Obradovića, koji se našao u odličnoj situaciji, ali je domaći golman Avdukić još jednom bio uspješniji.

Sutra su na programu još četiri meča 24. kola. U mostarskom gradskom derbiju u Vrapčićima se sastaju Velež i Zrinjski. Posebno zanimljivo bit će u direktnom okršaju konkurenata u borbi za naslov prvaka, Sarajeva i Širokog Brijega. Travnik je domaćin Olimpicu, a Mladost Velika Obarska Slaviji u Ugljeviku.