907
Inter jedva do trijumfa u Rimu s dva igrača više, Lazio 'pokopao' njihov bivši član

Serie A

0

Fudbaleri Intera uz dosta muke savladali su večeras Lazio s 2:1, iako su preko pola sata igrali s dva igrača više.

Junak trijumfa bio je Brazilac Hernanes, inače nekadašnji Lazijal.

Poveli su domaći u osmoj minuti, kada je pogodio Candreva. Ipak, već nakon 24 minute ostali su bez isključenog Mauricija, a to je ubrzo kaznio već spomenuti Hernanes.

U 61. Minuti isključen je golman domaćih Marchetti, a rezervista Berisha odbranio je penal Mauru Icardiju.

Gosti su do kraja žestoko napadali, a do prednosti su stigli šest minuta prije kraja. Ponovo je pogodio sjajni Hernanes.

Ovim trijumfom Inter je ostao u utrci za Evropsku ligu, dok je Lazio uprkos porazu ostao drugi.

Treba naglasiti da u domaćem timu nije bilo Senada Lulića.