Slaven Bilić svojom odlukom iznenadio sve, šta je sljedeće?
907

ODLAZAK IZ ISTANBULA

0

Bešiktaš je u pretposljednjem kolu turskog prvenstva izgubio kod Galatasaraya 2:0 uprkos sjajnoj igri, a na press konferenciji nakon utakmice Slaven Bilić je potvrdio kako će otići sa klupe ovog kluba po završetku sezone.

"Iduće sezone neću biti trener Bešiktaša. Ponosan sam sa svime što sam ovdje učinio", rekao je bivši hrvatski selektor..

Nije otkrio hoće li biti na klupi u 34. kolu u nedjelju protiv Gençlerbirliğija. No, nije niti bitno jer je Bešiktaš porazom izgubio sve šanse za Ligu prvaka i sigurno će sezonu završiti na 3. mjestu.

Bilić je u prvoj sezoni osvojio 3. mjesto u ligi, u Kupu je ispao u 4. rundi. Ove sezone ista pozicija u prvenstvu, u Kupu i Evropskoj ligi je ispao u osmini finala. Ukupno je pobijedio u 46 od 88 utakmica, remijem je završio 21 susret, a izgubio je 21 put.

Slaven će, najvjerojatnije, otići na Otok. Čelnici West Hama neće ponuditi novi ugovor dosadašnjem menadžeru Samu Allardyceu i već dugo javno iskazuju interes za njega.

Osim kockastih i turskog velikana, vodio je Hajduk, Hrvatsku U21 i moskovski Lokomotiv.