Gilardino zaustavio Inter: Mancinijeva ekipa remizirala treći...
907
Gilardino zaustavio Inter: Mancinijeva ekipa remizirala treći meč zaredom

SERIE A

0

Inter je u dvoboj u Palermu ušao sa spoznajom da će prenoćiti na prvom mjestu Serie A u slučaju pobjede, no to se ipak nije dogodilo.

Nerazzurri su na Siciliji odigrali 1:1 ostvarivši već treći remi zaredom te četvrtu utakmicu bez pobjedu.

Ivan Perišić donio je Interu vodstvo 1:0 golom u 60. minuti . Biabiany je s desne strane ubacio, a hrvatski reprezentativac dočekao loptu na drugoj stativi i zabio. Interovu veznjaku bio je to drugi prvenstvi gol za milansku momčad.

No, šest minuta minute kasnije domaćin je izjednačio golom Alberta Gilardina.

U 80. minuti Inter je ostao s igračem manje nakon što je drugi žuti dobio Murillo. Veliku priliku za pobjedu gostiju imao je Biabiany u 90. minuti, ali je Palermov vratar Sorrentino obranio udarac da bi dvije minute kasnije skinuo i Perišićev pokušaj...