907
PSG rutinski protiv

LIGUE 1

0

PSG je u okviru 15. kola francuske Ligue 1 savladao ekipu Troyesa, koja se nalazi na zadnjem mjestu tabele, rezultatom 4-1.

Parižani su stigli do gola tek nakon dvadeset minuta igre. Edinson Cavani je na asistenciju Di Marije pogodio za vodstvo PSG-a. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme utakmice.

U drugom poluvremenu Ibrahimović postiže gol sa bijele tačke za 2-0 u 58. minuti susreta. Kurzawa je pogodio za 3-0 u 67. minuti, da bi tačku na i stavio Augustin u 84. minuti susreta. Gostujuća ekipa je preko Ayassea u 91. minuti susreta stigla do gola utjehe, te je utakmica završena konačnih 4-1.

PSG je nakon ove pobjede ostao jedina neporažena ekipa lige, na prvom mjestu sa 41. bodom iz 15 utakmica. Troyes je na posljednjem mjestu Ligue 1, sa pet osvojenih bodova, te još uvijek nisu ostvarili pobjedu u nacionalnom prvenstvu.