Derby della Madonnina: Milan razbio Inter i najavio pohod na...
907
Derby della Madonnina: Milan razbio Inter i najavio pohod na Ligu prvaka

SERIA A

0

Milan je večeras na San Siru u Derby della Madonnina razbio Intera rezultatom 3:0.

Derbi 22. kola privukao je mnogo pažnje, a milanski klubovi večeras su pružili fantastičnu fudbalsku predstavu za sve gledaoce.

Milan je nakon puno boljeg početka utakmice Intera poveo u 35. minuti golom Alexa, nakon što je Honda centrirao sa desne strane i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu ništa se nije dešavalo do ulaska Icardia na teren, a onda penal za Nerazzure nad kontraverznim igračem koji je sam preuzeo odgovornost.

On je golmana poslao u jednu stranu, a loptu koja je pogodila stativu u drugu i tu je bio početak kraja za ekipu Roberta Mancinija.

U 73. minuti Bacca na centaršut Nianga povećava na 2:0, da bi samo četri minute nakon toga i sam Niang završio sjajnu kontru Rossonera za konačnih 3:0.