907

VAŽNA GOSTUJUĆA POBJEDA

0

Na prelijepom Velodromu, ekipa Marseillea je ugostila sjajni PSG koji na krilima Ibrahimovića i Di Marije dominira ligom.

Odmah na otvaranju utakmice, šok za domaćina. Švedski reprezentativac i prva zvijezda prvaka Francuske Zlatan Ibrahimović poslije samo dvije minute dovodi goste u vodstvo.
Međutim Marseille se nije predavao. U 25.-oj minuti su pokazali da mogu biti ravnopravan protivnik najjačoj ekipi lige, te preko Cabelle dolaze do poravnanja.
U drugom poluvremenu je u ulozi asistenta opet Ibrahimović, ovaj put za Di Mariju koji postavlja konačni rezultat 1:2 za goste.

Ovom pobjedom se PSG učvrstio na prvoj poziciji i potvrdio sjajnu formu sa 69. bodova, dok je domaćin na desetom mjestu, sa samo 34. boda.