Bordo dame uspješno startale: Sjajna Armisa Kuč pogodila za...
907
Bordo dame uspješno startale: Sjajna Armisa Kuč pogodila za veliki trijumf

KVALIFIKACIONI TURNIR ZA LIGU PRVAKA

0

Nogometašice SFK 2000 Sarajevo uspješno su započele kvalifikacioni turnir Lige prvaka.

U Sarajevu, na stadionu "Otoka", savladan je izraelski Ramat Hasharon s 1:0.

Prvo poluvrijeme donijelo je nešto bolju igru naših predstavnica, ali na odmor se otišlo bez golova.

Pobjeda je ostvarena u samom finišu, kada je reprezentativka Crne gore i najbolja nogometašica sarajevskog tima Armisa Kuč pogodila za veliko slavlje.

To se dogodilo u 88. minuti, a do kraja je naš tim sačuvao vodstvo i ostvario veliki trijumf.

SFK 2000 Sarajevo: Hodžić, Hasanbegović, Dijaković, Đoković, Hadžić, Jašarević, Kršo, Kuč, Al. Spahić, Am. Spahić i Spasojević. U nastavku su priliku dobile i Kapetanović, Piskić, te Kamerić.

Naredni meč naše šampionke igraju u četvrtak od 17:00 sati protiv predstavnica Latvije, Rige FS.