Đurić debitovao u remiju Bristola, Lisice izbacile Everton
907

FA CUP

0

Milan Đurić je debitirao u remiju 0:0 Bristola i Fleetwooda u trećem kolu FA kupa. Bh. reprezentativac je odigrao 90 minuta u dresu s brojem 22 samo nekoliko dana nakon potpisa za engleskog drugoligaša.

Najzanimljiviji susret dana odigrali su Everton i Leicester, a Lisice su slavile s 2:1 u gostima i osigurale prolazak. Iako je Romelu Lukaku doveo Everton u vodstvo u 63. minuti, Leicester je stigao do pobjede golovima Ahmeda Muse u 66. i 71. minuti. A zanimljivo je da je Musa ušao s klupe i to u prvom poluvremenu umjesto Ulloe.

U još jednom ogledu prvoligaša Hull City je s 2:0 pobijedio Swansea golovima Hernandeza i Tymona.

Southampton je odigrao 2:2 s Norwichom, Stoke City je iznenađujuće izbačen od drugoligaša Wolvesa porazom 0:2 kod kuće.

Posljednji meč dana od 18:30 sati igraju Preston North End i Arsenal.