REDSI U LONDONU ZABILI ČETIRI GOLA: Liga prvaka sve je bliže,...
907
REDSI U LONDONU ZABILI ČETIRI GOLA: Liga prvaka sve je bliže, Topnici sve dalje

Čekićari su bili lak zalogaj

0

Iako su bili u opasnosti da pred sami kraj sezone posustanu u borbi za Ligu Prvaka fudbaleri Liverpoola nisu dozvolili to iznenađenje. Na Olimpijskom stadionu u Londonu upisali su uvjerljivu pobjedu protiv West Hama rezultatom 0:4

Prvi pogodak djelo je Daniela Sturridgea koji je mrežu zatresao u 35. minuti, a u prvom poluvremnu nismo više vidjeli ništa što je vrijedno pomena. U nastavku na scenu stupa Coutinho i postiže dva pogotka. Prvi je došao u 57. minuti, a drugi samo pet minuta kasnije. Tački na “i” u današnjoj utakmici stavio je Divock Origi svojim pogotkom 14 minuta prije kraja utakmice.

Momčad Redsa tako ima četiri boda više od Arsenala, ali i utakmicu manje. Iduće kolo na Anfieldu čekaju Middlesbrough protiv kojeg moraju potvrditi današnji rezultat za učešće u Ligi Prvaka.