23. 04. 2024 - 15:54
PENAL KOJI BI DŽEKU I KRUNIĆA MOGAO KOŠTATI TITULE: Navijači...
907
PENAL KOJI BI DŽEKU I KRUNIĆA MOGAO KOŠTATI TITULE: Navijači Fenerbahčea bijesni (VIDEO)

0

Fudbaleri Sivasspora i Fenerbahčea remizirali su 2:2 u okviru 33. kola turske Superlige.Fenerbahče je poveo preko Freda u nadoknadi prvog poluvremena, dok je asistent bio Kadioglu.

Koita je izjednačio u 58. minutu, ali je Fenerbahče ponovo poveo u 81. minutu preko Kahvecija.

I kada se činilo da će Fenerbahče upisati veoma važna tri boda, Sivasspor je uspio da dođe do remija, ali na veoma čudan način.

U 93. minutu Rej Manaj je pao u šesnaestrecu rivala poslije kontakta sa hrvatskim golmanom Dominikom Livakovićem i defanzivcem Djikuom. Sudija je pokazao na bijelu tačku, iako je situacija sporna, što možete vidjeti na snimcima ispod teksta.