TOTALNI DELIRIJ U MADRIDU: Ancelotti ‘otpustio kočnice’ nakon...
907
TOTALNI DELIRIJ U MADRIDU: Ancelotti ‘otpustio kočnice’ nakon ludog preokreta protiv Bayerna

0

Real Madrid izborio je plasman u finale Lige prvaka nakon što je u uzvratu pred svojim navijačima pobijedio preokretom Bayern rezultatom 2:1. U prvom susretu bilo je 2:2.

Gol je za Bavarce postigao Alphonso Davies (68), ali je pobjedu i veliko finale Realu donio dvostruki strijelac Joselu (88, 90+1). Real će u finalu na Wembleyu odmjeriti snage s Borussiom Dortmund.

Real je nakon čudesnog preokreta s dva pogotka u posljednjim minutama uspio još jednom izboriti finale Lige prvaka. Bayern je imao vodstvo od 1:0 do 88. minute i velike pogreške Manuela Neuera, a nakon toga su šokirani Bavarci primili još jedan pogodak.

Nakon dvoboja svi nogometaši Reala su uletjeli u teren, slavlje je bilo golemo, a predvodio ga je trener ‘Kraljeva‘ Carlo Ancelotti, koji je u deliriju iz sveg glasa pjevao Realovu himnu.