Pivarić heroj Dinama, Celtic i Shakhtar na korak od Lige prvaka
907

Kvalifikacije

0

Dinamo je u prvoj utakmici play-off faze Lige prvaka fantastičnim pogotkom Josipa Pivarića u sudačkoj nadoknadi sa 2:1 svladao albanski Skënderbeu, tako ostvario pozitivan rezultat uoči maksimirskog uzvrata za osam dana.

Ali, modri su danas bili mnogo bolja momčad, imali čitav niz izglednih prilika, te su već u Elbasaniju mogli riješiti pitanje plasmana u Ligu prvaka.

Najviše golova bilo je u Glazgovu, gdje je Celtik savladao Malme rezultatom 3-2.

Mogli su domaći i do ubjedljivije prednosti, pogotovo što su vodili 2-0 već posle 10 minuta igre. Imali su i 3-1 do poslednjih trenutaka, ali je Berget u nadoknadi pogodio za konačnih 3-2.

Najmanje "vatre" viđeno je u Beču, Rapid je dobro parirao Šahtaru, ali nije uspio da ostane neporažen na svom terenu.

Krajem prvog poluvremena Marlos donosi minimalnu pobjedu Ukrajincima, koje samo veliko čudo dijeli od eliminacije iz LP.