City na krilima sjajnog Aguera, Bilić izvukao bod protiv Sunderlanda

U TOKU JE 8. KOLO ENGLESKE PREMIER LIGE

Ahmed PAŠALIĆ
0

U 8. kolu Engleske Premier lige, danas je odigrano šest utakmica a najveću pažnju na sebe je privukao Sergio Aguero koji je postigao pet golova u samo 20. minuta.

Ekipa Manchester Citya je savladala Newcastle rezultatom 6-1, iako su gubili 0-1 golom Mitrovića u 18. minuti, ali ipak na odmor se otišlo sa rezulatom 1-1 golom fantastičnog argentica Aguera.
U drugom poluvremenu Aguero je ubacio još četiri gola a u listu strijelaca se upisao i najskuplje pojačanje ove sezone de Bruyne.

Bilić i njegov West Ham na teškom gostovanju protiv ekipe koja se bori za opstanak, Sunderlanda su uspjeli izvući bod iako su gubili rezultatom 2-0, na kraju je završeno 2-2. Ovo je vrijedan bod za ekipu West Hama, a Bilićeva ekipa je imala i igrača više od pola sata u drugom poluvremenu.

Ostali rezultati:
Crystal Palace - WBA 2-0
Aston Villa - Stoke  0-1
Bournemouth - Watfod 1-1
Norwich - Leicester  1-2

A posljednji meč danas se igra u 18:30, ekipa Chelsea dočekuje neugodnu ekipu Southamptona i nemaju pravo na kiks.