19. 08. 2016 - 22:41
Počela je Primera! Malaga na otvaranju remizirala sa Kodrinom...
907
Počela je Primera! Malaga na otvaranju remizirala sa Kodrinom Osasunom

77 MINUTA ZA BH. DRAGULJA

0

Zvanično je počela španska Premier liga, liga koja se dugo čeka i koja tradicionalno privlači mnogo pažnje.

Voljom žrijeba, sezonu nije otvorio spektakularan meč, bar kada su u pitanju bili timovi na papiru, ali je viđena lijepa partija sa mnogo uzbuđenja.

Malaga i Osasuna su otvorili takmičenje u ovoj sezoni, a konačan rezultat je glasio 1:1, iako je domaći tim bio bolji i imao prednost skoro do samog kraja.

U 56. minuti smo vidjeli prvi pogodak u Primera ligi za sezonu 2016/2017. Postigao ga je Juanpi na asistenciju Rodrigueza, te je tako playmaker Malage na sjajan način otvorio sezonu.

Ipak, kada su svi očekivali kraj utakmice, Fran Merida je donio važan bod novajliji u Primera ligi. Za goste iz Pamplone je 77 minuta odigrao i potencijalni bh. napadač Kenan Kodro koji je bio u startnoj postavi.