CSKA nanio treći poraz Efesu, velika drama u Madridu
907

EUROLIGA

0

Moskovski CSKA stigao je i do treće pobjede u novoj evroligaškoj sezoni savladavši kao gost Anadolu Efes 93:87.

Efes je nešto lošije otvio meč, ali je ipak sačuvao rezultatski priključak boljom igrom u drugom dijelu prve četvrtine.

Moskovljani su meč prektično riješili u drugoj četvrtini u kojoj su stigli do +12 pred odlazak na odmor.

U nastavku meča, Miloš Teodosić i družina čuvali su stečenu prednost, a dobrom odbranom odbijali su nalete Efesa koji je u drugom poluvremenu igrao znatno bolje.

Nando de Colo predvodio je CSKA sa 26 poena, četiri skoka i šest asistencija. Teodosić je dodao za ovu pobjedu 15 poena.

Srbijanski reprezentativac zabilježio je i osam asistencija i tri skoka.

CSKA će u nerednom kolu ugostiti Unics dok će Efes nakon tri bolna poraza na startu sezone na noge Darussafaki.

Upravo su ovi rivali igrali večeras, a Darussafaka je kao gost slavila sa 94:87.

Olymipiakos je kao domaćin nadigrao Milano sa 91:81, dok je prava drama viđena u Madridu.

Real je neočekivano poražen od Baskonije sa 87:91 u meču punom preokreta.