Real deklasirao Granadu: James igrao, Ronaldo godinu počeo...
907
Real deklasirao Granadu: James igrao, Ronaldo godinu počeo pogotkom

KRALJEVI BEZ MILOSTI!

0

Real je u novoj godini u Primeri nastavio tamo gdje je stao prošle. U 17. kolu su na Santiago Bernabeuu s 5:0 pobijedili Granadu.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvih 45 minuta nakon kojih su kraljevi imali 4:0. Poveli su u 12. minuti kada je Isco imao lagan zadatak nakon dodavanja Benzeme.

U 20. minuti Modrić je okušao udarac iz daljine, koji je vratar Granade odbio samo do Benzeme koji zabija za 2:0.

Bila je ovo prva utakmica Cristiana Ronalda u ovoj godini, a u strijelce se upisao u 27. minuti kada je zabio na asistenciju Marcela. Inače, Portugalac je uoči utakmice na Santiago Bernabeuu pokazao svoje četiri Zlatne lopte.

U 31. minuti već je bilo 4:0 nakon što je Modrić ukrao jednu loptu gostima i onda sjajno poslužio Isca, koji se drugi put upisuje u strijelce.

Konačnih 5:0 postavio je Casemiro u 58. minuti na asistenciju Jamesa.

Modrić je odigrao 90 minuta, dok Kovačić nije konkurirao zbog ozljede. Real je ovom pobjedom pobjegao Barceloni na plus šest.