23. 03. 2024 - 16:27
PRIJATELJSKA UTAKMICA: FK Željezničar upisao uvjerljivu...
907
PRIJATELJSKA UTAKMICA: FK Željezničar upisao uvjerljivu pobjedu, brojao je do sedam

0

Mnogi klubovi su reprezentativnu pauzu iskoristili za odigravanje prijateljskih utakmica. Tako i Željezničar koji je upisao uvjerljiv trijumf.
Kao gosti su danas fudbaleri Željezničara rezultatom 7:0 slavili protiv Novog Šehera u prijateljskoj utakmici.

Željezničar je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist sa 2:0. Golove su postigli Mijić i Galić.

U drugom dijelu Plavi su postigli još pet golova. Strijelci su bili Pavić, Mekić, Štilić, Zubanović, AlJaber.
"Zahvaljujemo se Novom Šeheru na sjajnoj dobrodošlici i gostoprimstvu, te im još jednom čestitamo 60. rođendan", istakli su iz FK Željezničar.

Podsjetimo, FK Željezničar na desetom mjestu u WWin ligi čeka 24. kolo u kojem će 29. marta ugostiti Velež.
Prijateljska utakmica:

Novi Šeher - Željezničar 0:7
Željezničar prvo poluvrijeme: Muftić - Galić, Cavnić, Cocalić - Ovčina, Mijić, Radovac, Drljo - Boljević, Haračić, Krpić.

Željezničar drugo poluvrijeme: Dujmović - Bilal, Drina, Mahmić - Hiroš, Mekić, AlJaber, Radinović - Pavić, Štilić, Zubanović.