LUDNICA KAKVA SE RIJETKO VIĐA, ŠTA JE OVO LJUDI DRAGI:...
907
LUDNICA KAKVA SE RIJETKO VIĐA, ŠTA JE OVO LJUDI DRAGI: Nevjerovatan rasplet drugog polufinala

0

Fudbaleri Real Madrida i Bajern Minhena igraju revanš meč polufinala Lige prvaka, a trenutnih 0:1 vodi Bavarce u veliko finale.

Bajern je poveo u 68. minuti pogotkom Alfonsa Dejvisa (Alphonso Davies). Nije dugo prošlo, a Real je zatresao mrežu gostiju, međutim pogodak je poništen zbog prekršaja Nača Fernandeza (Nacho).

Sudija Simon Marčinjak (Szymon Marciniak) je nakon gledanja usporenog snimka vidio da je Načo udario Džošuu Kimiha (Joshua Kimmich) u začetku akcije i poništio gol.

A onda je Real ubacio u brzinu više. Rezervista Joselu je golovima u 88. i 90. minuti potpuno preokrenuo rezultat. Kraljevi su nadomak velikog finala...