11. 06. 2017 - 21:20
GRUPA D: Austrija izvukla bod u Irskoj, istu stvar napravili...
907
GRUPA D: Austrija izvukla bod u Irskoj, istu stvar napravili Gruzijci na gostovanju kod Moldavaca

Kvalifikacije za SP

0

Dva remija su viđena u grupi D kvalifikacija za SP u Rusiji.

Republika Irska i Austrija su remizirali, bilo je 1:1 dok je u susretu između Moldavije i Gruzije rezultat bio 2:2.

Austrija je povela preko Hintereggera u 31. minuti susreta da bi Irci izjednačili preko Waltersa pet minuta prije posljednjeg sudijskog zvižduka.

U drugom susretu ove grupe Moldavija je vodila 2:0 golovima Ginsarija i Dedova da bi Gruzijci u nastavku izjednačili i to zahvaljujući Merebashviliju i Kazaishviliju.

Republika Irska je prva na tabeli sa 12 bodova, Austrija ima osam na trećem mjestu dok su posljednja dva mjesta rezervisana za Gruziju (3) i Moldaviju (2).